KRAJSKÉ KOLO GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY v Košickom kraji - nové informácie o priebehu súťaže
Vážení študenti, učitelia,
v súvislosti s obmedzeniami spôsobenými coronavírusom sme boli predsedom Slovenskej komisie Geografickej olympiády prof. Tolmáčim informovaní, že krajské kolá Geografickej olympiády sa uskutočnia, ale iným spôsobom než doteraz.
Kat. Z - postupujúci zo školského do krajského kola (tí, ktorí dosiahli 28 a viac bodov) dostanú v priebehu budúceho týždňa email, na ktorý odpovedia, či sa krajského kola chcú alebo nechcú zúčastniť. Krajské kolo bude prebiehať elektronicky a centrálne ho bude menežovať prof. Tolmáči.
Kat. A a B - práce/postery sa budú odovzdávať elektronicky na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 19. 3. 2020. Práce prepošleme kolegom na posúdenie. Obhajoba sa vypúšťa. Maily súťažiacich študentov v týchto kategóriách odošlem prof. Tolmáčimu, aby študentom poslal mail o teste.

V prípade nejasností ma prosím kontaktujte mailom.
Stela Csachová